Google+

Görüşler

Interactifs_pointilles_equipe

Christian Duvillet – CEO – LCL Groupe (Le Credit Lyonnais)

«İnteractifs’in eğitimini verdiği şekilde ilişkinin profesyonelleştirilmesinin, mesleğimizin temel öğelerinden biri olduğu düşüncesindeyim. Metod, stil, görüşmelerin sağlam bir yapı  ile oluşturulması; görev ve ürünlere hakimiyetle birlikte Bankanın faaliyetlerindeki mükemmeliyetçiliğini oluşturmaktadır.»

 

Interactifs_pointilles_equipe

Thierry Boiron  – CEO – Boiron Labovatuvarları

«Ben İnteractifs Disiplini®ni ekolojinin birinci adımı ve hayatımın  bir temel kuralı olarak yaşıyorum. Bana her gün ve somut olarak iletişimimdeki gerçek niyetimin bilincine varmamı, daha yalın ve daha etkin hale getirerek iletişimimi daha iyi yapılandırmamı sağladı. Benim için İnteractifs kendine ve karşındakine güvene dayalı bir iletişim önermekte. Karşımdakilere ve de düşüncelerimin gerçekliği ve alçak gönüllüğüne saygı duyma yeteneğimi arttırdım. Böylece daha olumlu bir ortam yaratarak günlük hayatıma katkı sağladığını hissediyorum. İnteractifs’in tüm araştırma geliştirme ekibine teşekkürler.»

 

Interactifs_pointilles_equipe

Robert Guillet – Başkan Yardımcısı – Küresel Müşteri Geliştirme Bölümü – Unilever Foodsolutions

«Philippe de Lapoyade bana benim bulunduğum farklı fonksiyonlarda  çalışma arkadaşlarımın İnteractifs formasyonu almalarını istememin neden gerekli olduğunu sorduğunda, ona en basitinden bu formasyonun her defasında iş yaşamımız üzerinde gerçek ve somut etkileri olduğunu söyledim.

Takip edilen objektif konusunda son derece net olma,  ilişkinin seviyesi ne olursa olsun doğrudan ve yalın olma, karmaşık konularda düşünmek ve üretmek için düzenli bir mantık süreci geliştirme kendi kedine icat edilemez. Ancak bütün bunlar öğrenilebilir, uygulanabilir ve ardından refleks haline gelir. İşte bu yolla ben ve benim ekiplerim de bu yolu benimsedik, bu sayede İnteractifs  bize zaman, etkinlik, enerji ve somut sonuç kazandırmaya devam ediyor.»

 

Interactifs_pointilles_equipe

Philippe Dauger – Başkan Yardımcısı – Ticari Hizmet ve Kalite Bölümü – Groupe Renault

«İnteractifs şimdiye kadar aldığım formasyonlar arasında tamamladıktan yıllar sonra hâlâ daha yararlanmaya devam ettiğim tek formasyon diyebilirim. İki önemli kazancım oldu. Interactifs sayesinde bir taraftan işimde daha sakin ve rahat davranıyorum öte yandan daha hızlı ve daha etkinim. Bu durum iş yaşamım için olduğu kadar özel yaşamım için de geçerli. Artık gerçekleştirdiğim görüşmelerde manipülasyona yer yok. Bu husus karşımdaki kişi de Interactifs formasyonu aldıysa daha da kolay gerçekleşiyor.»

 

Interactifs_pointilles_equipe

Bruno du Cathelinais – Yönetim Kurulu Başkanı – Groupe Bénéteau 

«İnteractifs dikkat çekici, başarılı bir uygulama olup, imaları ortadan kaldırarak olabildiğince hızlı bir şekilde esas konuya ulaşmamızı ve sonuçta herkes tarafından açıkça kabul edilen gerçek çözümleri bulmamızı sağlamaktadır. Bu uygulamayı iş arkadaşlarıyla paylaşmak sürdürülebilir etkinlik kazanma yolunda şirket için önemli bir fırsat yaratmaktadır.»

 

Interactifs_pointilles_equipe

Hani Ramzi – Genel Müdür Yardımcısı – Pazarlama ve iş geliştirme – Alcatel Lucent

«İnteractifs seminerini tamamlar tamamlamaz, bu basit ve hemen sonuç aldığınız yöntemleri uygulamaya başlıyorsunuz. Sonraki süreçte ise öğrendiklerinizin etkinliğini şahsi olsun, profesyonel olsun günlük ilişkilerinizde sınamaya başlıyorsunuz. Ve sonuçta erdemli, verimli, üstelik de evrensel bir ilişki disiplininin yaşamınıza yansıdığının  farkına varıyorsunuz.»

 

Interactifs_pointilles_equipe

Bernard Grumel – İnsan Kaynakları Müdürü – Danone CDP Fransa

«Bu formasyonun, çok etkin ve yeri doldurulamaz olduğu kanısındayım. Bu yaklaşımı 20 yaşımdayken tanımış olmayı hayal ederdim. İnteractifs insan kaynakları alanındaki kariyer yaşamım boyunca karşılaştığım en iyi formasyon.»

 

Interactifs_pointilles_equipe

Jean Marie Mayot Associé – Ortak – Pricewaterhouse Coopers

«Ektiğiniz her şey tomurcuk verdi.»

 

Interactifs_pointilles_equipe

Louis Vareille – Public Affairs Director Danone Nutricia

«İnteractifs formasyonunu aldıktan 20 yıl sonra,  şimdi artık hayatıma açıklık ve keyif kattığını görüyorum. Bu şekilde, konuşurken, bir şey isterken, dinlerken, iletir ve paylaşırken, sahip olduğum bir netlik ve keyif bu.»

 

Interactifs_pointilles_equipe

Pages: 1 2 3 4

Nasıl konuşuyorsunuz?

ilişki yönetimi becerilerinizi sınayın!

>Teste başlayın

Her seferinde bir fikir

her yıl 7000 katılımcı

zamanın %75 i ilişki yönetimine ayrılıyor

ücretlerin %55 i kaliteli ilişki için ödeniyor

zamanın %30 u ilişki kalitesi sorunlarını çözmeye harcanıyor

ilişki yönetim kalitesinde %20 iyileştirme

katılımcıların %98 i İnteractifs programını öneriyor

Bize ulaşın
+ (90) 212 282 99 82
Bizimle bağlantıda kalın

Güncel bilgilerimiz ve görüşlerimiz ilginizi çekiyor mu? Bizi sosyal medyadan takip edin

Ne dersiniz?

Seminerlerimize katılmanızı biri mi önerdi ? Veya katılımcılarımızın düşüncelerini öğrenmek ister misiniz?

>Katılımcı görüşleri