Hayatını değiştirebiliriz. Ancak bizim sözümüz yerine katılımcılarımızın değerlendirmelerine bir göz atın


0
Langues

Katılımcılarımız aşağıdaki konuları belirttiler;

Eğitimi tavsiye ettiklerini
98%
Etkinlik kazandıklarını
96%
İşlerinde zaman kazandıklarını
95%
Rahatlık ve güç kazandıklarını
95%

BRUNO CATHELINAIS
Yönetim Kurulu Eski Başkanı-Bénéteau Grup

«İnteractifs dikkat çekici, başarılı bir uygulama olup, imaları ortadan kaldırarak olabildiğince hızlı bir şekilde esas konuya ulaşmamızı ve sonuçta herkes tarafından açıkça kabul edilen gerçek çözümleri bulmamızı sağlamaktadır.  Bu uygulamayı iş arkadaşlarıyla paylaşmak sürdürülebilir etkinlik kazanma yolunda şirket için önemli bir fırsat yaratmaktadır.»

CHRISTIAN DUVILLET
CEO-LCL Group (Le Credit Lyonnais)

«İnteractifs’in eğitimini verdiği şekilde ilişkinin profesyonelleştirilmesinin, mesleğimizin temel öğelerinden biri olduğu düşüncesindeyim.  Metot, stil, görüşmelerin sağlam bir yapı ile oluşturulması; görev ve ürünlere hakimiyetle birlikte Bankanın faaliyetlerindeki mükemmeliyetçiliğini oluşturmaktadır.»

THIERRY BOIRON
Genel Müdür -Boiron Labovatuvarları

«Ben İnteractifs Disiplini®ni ekolojinin birinci adımı ve hayatımın bir temel kuralı olarak yaşıyorum. Bana her gün ve somut olarak iletişimimdeki gerçek niyetimin bilincine varmamı, daha yalın ve daha etkin hale getirerek iletişimimi daha iyi yapılandırmamı sağladı.  Benim için İnteractifs kendine ve karşındakine güvene dayalı bir iletişim önermekte. Kendim gibi kalarak, düşüncelerime ve karşımdakilere alçak gönüllülükle yaklaşma,  saygı duyma yeteneğimi arttırdığını, böylece daha olumlu bir ortam yaratarak sağlığıma katkı sağladığını hissediyorum. İnteractifs’in tüm araştırma geliştirme ekibine teşekkürler.»

ROBERT GUILLET
Başkan Yardımcısı-Küresel Müşteri Geliştirme Bölümü-Unilever Foodsolutions-

«Philippe de Lapoyade bana benim çeşitli kereler bulunduğum farklı fonksiyonlarda  çalışma arkadaşlarımın İnteractifs formasyonu almalarını istememin neden gerekli olduğunu sorduğunda ona en basitinden bu formasyonun her defasında iş yaşamımız üzerinde gerçek ve somut etkileri olduğunu söyledim.

Takip edilen objektif konusunda son derece net olma,  ilişkinin seviyesi ne olursa olsun doğrudan ve yalın olma, karmaşık konularda düşünmek ve üretmek için  düzenli bir mantık süreci geliştirme kendi kedine icat edilemez. Ancak bütün bunlar öğrenilebilir, uygulanabilir ve ardından refleks haline gelir. İşte bu yolla ben ve benim ekiplerim de bu yolu benimsedik, bu sayede İnteractifs bize zaman, etkinlik, enerji ve somut sonuç kazandırmaya devam ediyor.»

PHILIPPE DAUGER
Avrupa Satış Sonrası Direktörü-PSA

«İnteractifs şimdiye kadar aldığım formasyonlar arasında tamamladıktan yıllar sonra hâlâ daha yararlanmaya devam ettiğim tek formasyon diyebilirim. İki önemli kazancım oldu. Interactifs sayesinde bir taraftan işimde daha sakin ve rahat davranıyorum öte yandan daha hızlı ve daha etkinim. Bu durum iş yaşamım için olduğu kadar özel yaşamım için de geçerli. Artık gerçekleştirdiğim görüşmelerde manipülasyona yer yok. Bu husus, karşımdaki kişi de Interactifs formasyonu aldıysa daha da kolay gerçekleşiyor.»

WALTER LENARDUZZI
Teknik Direktör-Oracle

«Teknoloji bir araç oysa İnteractifs disiplini yeni ekonomi anlayışına uygun yönlendirici bir motor etkisi yaratmakta. İnsanın işletme içindeki rolünü yeniden konumlandırmak gerektiğini ve karşılıklı paylaşımla değer yaratmanın bu noktadan doğduğunu düşünüyorum.   Bu paylaşımın da daha verimli olmasını sağlamak gerekiyor. İnteractifs’in yaşamamızda her gün bu yöndeki katkısı büyük.»

NIKOS SPENTZAS
Genel Müdür-UFS Yunanistan

«Ciromuzu %10 ların üzerinde arttırarak faaliyetimizi önemli ölçüde büyütmekteyiz. İnteractifs eğitimi bu yönde önemli katkı sağladı. Ancak eğitim sadece rakamsal sonuçlarda değil kazanan bir ekip oluşturmamızda da önemli bir rol oynadı. Bu eğitim sonuç yaratırken yatırımların geri dönüşüne de olanak sağlıyor.»

FLEMMING MORGAN
Genel Müdür- Nutricia ve Yönetim Kurulu Üyesi-Danone

«Tüm yönetim takımım bu eğitime katılıp ekibin etkinliğini arttırdı. Bu eğitimi iletişim kapasitesini arttırmak isteyen herkese hararetle tavsiye ederim.»

GUILLAUME GIRARD-REYDET
CEO-Pernod Ricard Polonya

«İnteractifs ile 1993 yılında buluşmamın üzerinden bu kadar yıl geçmesine rağmen öğrendiklerimi inanılmaz bir şekilde çok açık ve aktif bir şekilde halen hatırlıyorum.»

VINCENT GOUTALLIER
Kıdemli Yönetici-Accenture

«Hem ben hem de ekibim artık satışlarımızı eskisinden çık farklı bir yaklaşımla gerçekleştirmekteyiz.»

PATRICE FILOCHE
Genel Müdür-Lactalis Parmalat LatAm

«Ben İnteractifs Disiplinini kurumsal yerel yönetimlerle sürdürdüğüm ilişkilerde kullanmaktayım. Özellikle gerilimli geçen zor görüşme ve müzakereleri ustalıkla yönetmemizde yararlı olduğunu düşünüyorum. Konuya odaklı kalmamda, eleştiri ve suçlamalardan uzak durarak gereksiz çatışmaların önlenmesinde çok yararlı. Ayrıca muhataplarınızda sıkıntılı ve yıkıcı bir algı yaratmak yerine daha yakın ve yapıcı bir yaklaşımla ilişki kurmanıza kolaylık sağlamakta. Bu da ortak bir çözüme ulaşmakta çok etkili.

Öte yandan İnteractifs Disiplini ekibimle de uzun vadeli karşılıklı saygıya dayanan bir çalışma ortamı sağlamakta çok etkin.»

HANI RAMZI
Genel Müdür Yardımcısı-Pazarlama ve iş geliştirme-Alcatel Lucent

 «İnteractifs seminerini tamamlar tamamlamaz, bu basit ve hemen sonuç aldığınız yöntemleri uygulamaya başlıyorsunuz. Sonraki süreçte ise öğrendiklerinizin etkinliğini şahsi olsun, profesyonel olsun günlük ilişkilerinizde sınamaya başlıyorsunuz. Ve sonuçta erdemli, verimli, üstelik de evrensel bir ilişki disiplininin yaşamınıza yansıdığının farkına varıyorsunuz.»