Yalın konuşma

Daha kısa toplantılar, daha hızlı sonuçlar, daha başarılı ilişkiler

Bu İngilizce yayınlanan kitapta, İnteractifs disiplini ve formasyonlarımızın içeriği konu alınmaktadır.

İnteractifs disiplini, kendi oluşumuz içinde, yeteneğimiz olduğunda, yani etkin, sempatik ve çekici olduğumuzda uygulamaya koyduğumuz tavır ve davranışlarımızın birleşimidir. Yani bu disiplinin özü ilişkilerimizde enerji ve zaman kazanarak sonuç üreten ve de sağlam bir takdir ve itimat temeli oluşturan davranışları benimsemektir.

Talk Lean, sonuç ve zaman kazandırarak keyifle sonuç alabilmeyi garantileyen ortak davranışlarımızı bizlere sunmaktadır. Bu kitapta güncel yaşantımızda ilişkilerimiz söz konusu olduğunda uygulayabileceğimiz birçok örnek konu yer almaktadır. Bu kitap basit ve keyifli bir dille yazılmıştır.

Talk Lean hakkında daha çok bilgi için bu web adresini tıklayınız: www.talk-lean.com

Değerler ve Yönetim

İş hayatında daha fazla değer yaratan ilişki yönetimi

Değer (ler) ve Yönetim, anlamlı, değer yaratma ve değerlere saygı duyma anlamında en iyi ‘sistem’ yöntemlerinin bir envanteridir. Mavi Okyanus Stratejisi, Değer Analizi, Tasarım Düşüncesi, Çevik Yöntem… ve İnteraktif Disiplin© in temellerini keşfedeceksiniz.

İnteraktif Disiplin© bölümü okurlara, insan etkileşimlerinde çok basitlik ve saygıyı vurgulayan ve öğreten bu yenilikçi yaklaşımın altında yatan temel kavramlara genel bir bakış sunar. Ayrıca, tüm organizasyon seviyelerinde günlük etkileşimleri iyileştirmeye yatırım yapmanın değerini gösteren ekonomik bir analiz sunar.

Düşünce tankına adanmış blog http://valeursetmanagement.com/